Ataşehir Anaokulları

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki pek çok semtten öğrenciyi ağırlayan Renkli Yetenek Anaokulu Ataşehir Anaokulları arayışı olanlar için biçilmiş kaftandır.

tilki

Anaokulu seçimleri aileler için çoğu zaman zorlu bir süreç haline gelmektedir. Öyle ki aileler, çocuklarını güvenle teslim edeceği, eğitimlerinden geri kalmayacakları ve en önemlisi çocuklarının mutlu ve huzurlu olacağı anaokulunu bulmak isterler. Özellikle İstanbul’da yaşayan ve bu zorlu süreçte okul arayışında olan aileler için güvenle Ataşehir Renkli Yetenek Anaokulu’nu tavsiye edebiliriz. Alanlarında yetkin öğretmenleri ve güvenli ortamları ile sadece öğrencilerini değil ailelerini de memnun etmektedir. İstanbul’un merkezinde uygun ve ekonomik anaokulu fiyatları ile de aileleri ayrıca memnun kılmaktadır. Vizyon ve misyonlarında da belirttikleri gibi Ataşehir Renkli Yetenek Özel Anaokulu, öncelikli hedef olarak eğitimi ön planda tutmaktadırlar.

Ataşehir Anaokulu

Kimi zaman hayatımızda anlık değişimler meydana gelmektedir. Mesleki değişimler, ekonomik yapılar ya da adres değişimleri hayatımızın tüm düzenini değiştirebilmektedir. Bu durumdan en çok etkilenenler ise çocuklar olmaktadır. Alıştıkları mahalle, arkadaşları ve okulları bir anda tamamen değişir ve bu durum onlar için alışılması zor hale gelir. Bu gibi olumsuz etkilerden aileler de çocukları için tercih ettikleri, bin bir zorluklarla buldukları okul arayışına tekrar düşmektedirler. Ancak, Ataşehir Renkli Yetenek Anaokulları, İstanbul’un pek çok farklı bölgesinde şubeleri bulunarak sizleri bu süreçte yalnız bırakmamaktadırlar. Çocuklarınız için en iyisini düşünen ve faaliyete geçiren Ataşehir Renkli Yetenek Özel Anaokulu, şubelerinde sadece anaokulu kapsamında eğitim vermemektedir. Eğitim kurumlarını okul öncesi öğrenciler için daha geniş kapsamlı tutarak, Ataşehir Renkli Yetenek Kreşleri de faaliyet göstermektedir.  

Ataşehir En iyi Anaokulu

Ataşehir’in merkezinde, ulaşımın çok kolay olduğu ve verdikleri eğitimle alanlarında en iyi anaokulu unvanını kazanan Ataşehir Renkli Yetenek Anaokulları, ailelerin taleplerini karşılamakta oldukça tecrübelidir. Okul öncesi eğitim kurumlarında sunmuş oldukları eğitimler sıradan müfredat düzenin aşarak modern eğitim kuramlarından biri olan Montessori eğitimi ile şekillenmektedir. Aynı zamanda öğrencileri için gelişmiş seviyede İngilizce eğitimi veren Ataşehir İngilizce Renkli Yetenek Anaokulları, öğrencilerini erken yaşlarda evrensel dünya dili ile yetiştirmektedir. Tüm bu nitelikler Ataşehir Renkli Yetenek Özel Anaokullarını, çevresindeki pek çok özel anaokulu arasında en iyisi durumuna getirmektedir.

Ataşehir İngilizce Anaokulu

Günümüzde kendisini geliştiren ve ülke sınırlarının dışına çıkan pek çok girişimci bireyler mevcuttur. Özellikle işini büyütmek ve geliştirmek isteyen ya da kişisel gelişimini artırmak isteyen bireyler, beyin göçü dediğimiz yurt dışına açılmayı tercih etmektedirler. Bunun gerçekleşmesi içinse bireylerin evrensel dil olarak kabul görünen İngilizceyi bilmeleri gerekmektedir. Eğitimde ileri görüşlülüğü prensip edinen ve eğitimin çağdaş yapısını devam ettiren Ataşehir İngilizce Anaokulu, bu durumu göz önünde bulundurarak, öğrencilerine erken yaşta İngilizce eğitimini sunmaktadırlar. Uzman öğretmenleri ile birlikte İngilizce öğretimini hem akademik yapıda hem de öğrencilerin günlük hayatta kullanabileceği pratikte öğretmektedirler.

Ataşehir Kreş

Aileler için anaokulu seçimlerinden önce gelen hatta anaokulu seçiminden daha zor olan bir diğer okul seçimi de kreş seçimleridir.  Özellikle temel ihtiyaçlarını karşılama noktasında daha çok küçük yaşlarda olan çocukların okul ortamına bırakılmasında ekstra özenli seçimler yapılmaktadır. Sizlere kendini anaokullarında yeterli tecrübe ile ispatlamış Ataşehir Renkli Yetenek Anaokulunun yanında Ataşehir Renkli Yetenek Kreşini de örnek gösterebilmekteyiz. Özellikle küçük yaş grubu çocuklar için bahsedilen temel ihtiyaçları karşılama noktasında tam teşkilatlı bir sınıf ortamına ve eğitmenlere sahiptirler. Aynı zamanda sadece temel ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp, öğrencilere bu ihtiyaçları karşılayabilmeleri için gerekli becerileri de kazandırmaktadırlar.

Özel Ataşehir Anaokulları

Çocukları için en iyisi isteyen ve çocuklarının eğitimlerini en üst düzeyde olmasını hedefleyen aileler için onlarca özel okul arasından kendini ispatlamış misyon sahibi, Özel Ataşehir Renkli Yetenekler Anaokullarını belirtmek gerekmektedir. Sıradan müfredat yerine modern eğitim sistemlerinden biri olan Montessori eğitimini prensip edinen Ataşehir Renkli Yetenek Anaokulu, özel bir eğitim kurumu olmanın avantajlarını sizlere sunmaktadır.  Sadece çağdaş eğitim modeli ile değil aynı zamanda Ataşehir Renkli Yetenek İngilizce Anaokulu olarak da çocuğunuzun gelişiminde ikinci bir dil öğretimi vererek, çoklu zekâ yapısına da dikkat çekmektedirler. Tüm bu avantajlı ve kaliteli eğitimlerinin yanında ekonomik anaokulu fiyatlarıyla da ailelerin ideal anaokulu tercihleri olmaktadırlar.

Ataşehir Anaokulu Tavsiye

Çevrenizde pek çok anaokulunun tanıtımını ya da duyuruları ile karşılaşırsınız. Birçok aile bu söylemlere kapılarak çocukları için tercih yapmaktadır. Ne yazık ki, çoğu aile tercihlerinden yana olumlu dönütler alamamaktadır. Sizler de çocuklarınız için ideal olanı istiyor ve doğru okul seçimini yapmak istiyorsanız sizlere, Ataşehir Renkli Yetenekler Anaokulu Tavsiye etmekteyiz. Sadece reklamları ve tanıtımları ile değil aynı zamanda okulları hakkında sizleri karşılamaktan memnun kalacaklardır. Dilediğiniz soruyu sormak ve de okul, sınıf ortamını gezmek, görmek istiyorsanız internet sitesinden, telefon adreslerinden ya da yüz yüze okul içerisinde merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Kreş Tavsiye

Okul öncesi, küçük yaş grubu çocuğunuz varsa ve eğitimi için en ideal kreşi arıyorsanız, doğru seçimi Ataşehir Renkli Yetenekler Kreşinde bulacaksınız. Sizin ve çocuğunuzun isteklerini göz önünde bulunduran örnek eğitim sistemi ve uzman öğretmen kadrosuyla birlikte Ataşehir Renkli Yetenekler Kreşi Tavsiye edilecek en iyi okul olmaktadır. Sınıflarında kullandıkları materyaller ve etkinlik araçları tam olarak kreş yaş grubu çocuklar için uygun yapıdadır. Güvenlikleri yaş grupları için çok önemli olan çocuklarınızın bilincinde ve bu konuda hassas yapıdadırlar. Ataşehir Renkli Yetenekler Kreşi, ekonomik kreş fiyatlarından tutun da güvenli okul ortamlarına kadar her şeyi öğrencileri için düşünmüş durumdadırlar. 

Ataşehir Montessori Anaokulu

Montessori eğitimi, modern eğitim standartları üzerinde şekillenmiş ve öğrencilerin yeteneklerini açığa çıkaran bir yapıda hazırlanmış eğitim modelidir. Ataşehir Renkli Yetenekler Anaokulu da modern eğitim yapısını destekleyecek nitelikte olan bu eğitim modelini öğrencilerine sunmaktadır. Öğrencilerini ön plana aldıklarının en güzel temsili de yine prensip edindikleri Montessori eğitiminin merkezinde yer alan öğrenci unsurudur. Yani öğrencinin başarısını sağlamak için belirlenen düz öğretim modelinin yanında öğrencilerinin ilgi ve alanlarını tespit ederek bu hususta birebir öğrenme alanları belirtmektedirler.  Böylelikle öğrencilerinin yeteneğini keşfeden Ataşehir Renkli Yetenekler Anaokulu benimsediği eğitim modeliyle de adından Ataşehir Renkli Yetenekler Montessori Anaokulu olarak bahsedilmektedir. Sadece verdiği modern eğitim anlayışı bu şekilde sınırlı kalmayarak, öğrencilerine sundukları İngilizce eğitimi ile de kendilerini ve öğrencilerini geliştirmektedirler.

Ataşehir Anaokulu Fiyatları

Pek çok kurumda ya da kuruluşta kalite adı altında kar kazancının ön planda tutulduğuna şahit olmaktayız. Özellikle eğitim kurumlarında bu hususun yapılması ayrı bir usulsüzlük olmaktadır. Okul fiyatları, eğitimin önünde bir engel teşkil etmemelidir. Özellikle eğitimin ilk basamağı olan anaokulları fiyatları, öğrenci eğitiminin gerisinde kalmalıdır. Bu hususta sizlere sunacağımız anaokulu tavsiyesi ekonomik yapısı ve aile bütçesini düşünen anlayışı ile birlikte Ataşehir Renkli Yetenekler Anaokullarıdır. Tercih ettikleri eğitim modelleri ve uyguladıkları etkinliklerin yanına güvenli okul ortamları ve etkin öğrenim sağlayan sınıfları ile ailelerin ve öğrencilerinin ilk seçimleri olmaktadır.

Renkli Yetenek Ataşehir Şubesi Bilgileri

Adres

Küçükbakkalköy Mh. Sonay Sk. No:4
Ataşehir/ İstanbul

Çalışma Saatleri

07.30 – 18.30
Pazartesi – Cuma

İletişim

Telefon: 444 34 50
Eposta: [email protected]