Kategori:

Ataşehir Şubesi

Renkli Yetenek Öğrencileri ‘Dinozor Müzesi’ndeydi

Renkli Yetenek Anaokulları öğrencilerinin, eğitim programı kapsamındaki gezi etkinlikleri devam ediyor. Etkinliklerin bu defaki durağı Türkan Saylan Dinozor Müzesi oldu.   Şerifali ve Ataşehir Kampüsü öğrencilerimiz, 14-18 Kasım 2022 tarihlerinde dinozorların dünyasını keşfetmek üzere Türkan Saylan Dinozor Müzesini ziyaret ettiler ve geçmişten bugüne zamanda yolculuk yaptılar.          

Okumaya devam edin ➝

Renkli Yetenek Okullarında Tiyatro Keyfi

Renkli Yetenek Anaokulları, İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosunu misafir etti. Tiyatro topluluğu Renkli Yetenek öğrencileri için, “Paylaşmak Güzeldir” oyununu sahneledi.   04 – 07 Kasım tarihlerinde, her iki şubemizde de sahneye konulan oyun, çocuklarımızın büyük beğenisini kazandı.          

Okumaya devam edin ➝

Renkli Yetenek’te Çılgın Çorap Günü

Anaokulumuzda neredeyse gelenekselleşen etkinliğimiz “Çılgın Çorap Günü” her iki şubemizde tüm sınıfların katılımı ile 21 Ekim 2022 Cuma günü gerçekleştirildi.   Her yaşta tüm çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin çılgın çorapları tüm gün giyildi, tüm gün sınıf etkinliklerine ve branş derslerine bu çılgın çoraplar eşlik etti, sınıflarımızda çılgın çorap tasarımları yapıldı.   Yetenek merkezli okul konseptimizde çocuklarımızın sanatsal bakış açılarını yaşamın merkezinde kullandıkları materyaller ile geliştirmeyi çok önemseriz. Bu etkinlik sayesinde çocuklarımız sıra dışı düşünebilme, kendi zevkleri ile bir nesneyi tasarlama, özgün

Okumaya devam edin ➝