Yabancı Dil Eğitimi

tilki

Kampüslerimiz yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ağırlıklı dil eğitimi veren bir sistem ve içerikle ilerler. İngilizce okullarımızdaki tüm etkinlik, organizasyon, aktivite ve çalışmalarda okullarımızın tüm alanlarında etkin olarak kullanılır. Doğal bir ortamda yabancı dil ile sürekli etkileşimde olan çocuklarımız hem ana dilini hem İngilizceyi maruz kalma yöntemi ile doğal dil edinimi yoluyla öğrenir. Küçük yaşlarda kazanılan dil edinimlerinin kalıcı olduğunun bilinciyle çocuklarımızın İngilizce öğrenim süreçlerini keyfe dönüştürürüz. Eğlenceli şarkılar, etkin rol alınan oyunlar, drama ve tiyatro, hikaye metodu, zengin görsel içeriklerimiz ve akıllı tahta desteğiyle interaktif bir öğrenme ortamı kurgularız.

 

CAMBRIDGE ENGLISH, NATIONAL GEOGRAPHIC, OXFORD UNIVERSITY PRESS destekli alt yapılarımızla çocuklarımız online uygulamalarını evlerinde de kullanabilmektedir.

 

Yaz okullarımızda seçmeli ve ek ders olarak İngiltere’den gelen yabancı anaokulu öğretmenleriyle 1,5 ay yaz kampımız İngilizce eğitimimizin en önemli periyodunu oluşturur. WİNGOBEE işbirliği ile gerçekleştirdiğimi yaz kamplarımız hakkında detaylı bilgi için Ataşehir Anaokulu ve Şerifali Anaokulu Kampüslerimizden randevu alabilirsiniz.