İletişim

Tüm merak ettikleriniz için kampüslerimizle iletişime geçip randevu oluşturabilirsiniz.

illustration-tree-2

Bizimle iletişime geçin 🙂

Ümraniye / Şerifali Şubesi

Adres

Şerifali Mh. Turgut Özal Cad. No:138
Ümraniye / İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

07:30 – 18.30 
Pazartesi – Cuma

İletişim Bilgileri

Türkiye’nin her yerinden
Telefon: 444 34 50
Mobil: 0544 336 34 50
Eposta: [email protected]

Ataşehir / Kozyatağı Şubesi

Adres

Küçükbakkalköy Mh. Sonay Sk. No:4
Ataşehir / İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

07:30 – 18.30 
Pazartesi – Cuma

İletişim Bilgileri

Türkiye’nin her yerinden
Telefon: 444 34 50
Mobil: 0544 336 34 50
Eposta: [email protected]

Ümraniye ve Ataşehir’deki Renkli Yetenek, doğrudan merkezde yer alan benzersiz bir açık / kapalı oyun alanına sahiptir. Oyun alanı ekipmanları, her yaştan çocuğun her gün dışarıda oynayabilmesi için Anaokulu Hazırlığı ile Bebekler için uygundur.

Merkezimiz sadece yıl boyunca açık değil, aynı zamanda kayıtları kabul ediyor ve yıl boyunca çocukları kaydettiriyoruz. Aileniz için işe yarayan bir program ve başlangıç tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

Evet! Merkezimiz 3 yaş ve üstü çocuklar için tam günlük bir Okul Öncesi programı sunmaktadır. Okulöncesi büyük bir yıl. Programımızı, çocuğunuzun deneyiminin her alanında size tam güven verecek şekilde tasarladık; sağlık ve güvenlikten; okula hazır müfredata; deneyimli öğretmenlerin tam desteğine. Aynı derecede önemli olarak, programımız, araştırmanın çocukları anaokuluna en iyi şekilde hazırladığını söylediği şeye ve önümüzdeki tüm büyük adımlara dayanmaktadır.

Ekibimiz, tüm olası çalışanlar ve sık ziyaret edenler hakkında kapsamlı bir geçmiş kontrolü gerçekleştirir. Geçmiş kontrolü, bir kişinin yaşadığı, çalıştığı veya okula gittiği tüm ilçelerde son yedi yıl için gerçekleştirilen bir ilçe sabıka kaydı kontrolünden oluşur. İlçe suç aramasına ek olarak, cinsel suçlu arama ve sosyal güvenlik doğrulama takibi de yapılmaktadır. Tüm konum çalışanları için, eyaletin gerektirdiği program lisansı geçmiş kontrolleri de gerçekleştirilir.

Bir çocuğun resminin Renkli Yetenek tesisinde çekilmesine izin verilmesi kararı ailenin takdirindedir. Bazı aileler resimlerin kesinlikle sınıf içinde kullanılmasına izin verir (örneğin, kübiklerin etiketlenmesi için), bazıları resimlerin hem içeride hem de dışarıda kullanılmasına izin verir (yani merkez genelindeki web sitemiz için) ve yine de diğerleri çocuklarının resimlerinin kullanılmasına izin vermez. herhangi bir zamanda alınır – istisna yok. Her durumda, haklarınıza ve kararınıza saygı duyacağız.